Usługi

Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie klienta jest naszym celem.

Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania.

Fachowość, niezbędne środki techniczne oraz wykwalifikowana kadra pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Procesy koordynacji oraz współpraca z wieloma wyspecjalizowanymi producentami i dostawcami umożliwia terminowe i solidne wykonawstwo.

Dbamy o dobry kontakt z klientem i staramy się każdemu dać pewność fachowo wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie z klientem.

Prace naszej firmy obejmują budynki mieszkalne-zarówno mieszkania, domy jednorodzinne a także wnętrza użytkowe. Realizujemy zlecenia osób prywatnych a także firm i licznych przedsiębiorstw i instytucji, które znają naszą fachowość solidność i zorganizowanie.

Naszą pracę traktujemy z powagą i dbamy o estetykę wykonywanych robót.

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od szczegółowego omówienia zakresu robót, zapoznajemy się z dokumentacją, podpowiadamy najlepsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne. Naszym klientom doradzamy przy wyborze odpowiednich jakościowo materiałów tak, aby wnętrza modernizowanych pomieszczeń mogły przetrwać bez poprawek długie lata.

W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm co daje Państwu gwarancję oraz satysfakcję z wykonywanych usług. Nasze doświadczenie i nabyte kwalifikacje umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

KONTAKT REMBUD
Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane

ul.Wiarusa 1
32-087 Zielonki

tel: 012 635 20 53
fax:012 635 18 85

REMBUD

KONTAKT

REMBUD Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane
ul.Wiarusa 1 32-087 Zielonki

REMBUD © 2014