O firmie

 

PRB ,,REMBUD” rozpoczęło swoją działalność 01.04.1992 r. Firma do roku 2002 działała jako Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane spółka cywilna, po wejściu w życie zmian przepisów ,,Prawo działalności gospodarczej” firma po tym okresie działa już jako Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane ,,REMBUD”.

Właścicielem firmy jest Stanisław Michalik.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług, polecenie naszej firmy przez klienta jest najlepszą możliwością reklamy. Dążymy do sprostania każdemu zadaniu, również bardzo indywidualnemu i nietypowemu. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją a zadowolenie klienta jest naszym celem.

Pragniemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i tym samym spełniać Państwa wszelkie oczekiwania. Fachowość, niezbędne środki techniczne oraz wykwalifikowana kadra pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Procesy koordynacji oraz współpraca z wieloma wyspecjalizowanymi producentami i dostawcami umożliwia terminowe i solidne wykonawstwo.

Dbamy o dobry kontakt z klientem i staramy się każdemu dać pewność fachowo wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie z klientem.

Prace naszej firmy obejmują budynki mieszkalne-zarówno mieszkania, domy jednorodzinne a także wnętrza użytkowe. Realizujemy zlecenia osób prywatnych a także firm i licznych przedsiębiorstw i instytucji które znają naszą fachowość solidność i zorganizowanie.

Naszą pracę traktujemy z powagą i dbamy o estetykę wykonywanych robót.

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od szczegółowego omówienia zakresu robót, zapoznajemy się z dokumentacją, podpowiadamy najlepsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne. Naszym klientom doradzamy przy wyborze odpowiednich jakościowo materiałów tak, aby wnętrza modernizowanych pomieszczeń mogły przetrwać bez poprawek długie lata.

W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm co daje Państwu gwarancję oraz satysfakcję z wykonywanych usług.

KONTAKT REMBUD
Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane

ul.Wiarusa 1
32-087 Zielonki

tel: 012 635 20 53
fax:012 635 18 85

REMBUD

KONTAKT

REMBUD Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane
ul.Wiarusa 1 32-087 Zielonki

REMBUD © 2014